Cafe Programı

Cafe Programı Tunceli, ölçeği fark etmeksizin her cafe ve restoranın POS ihtiyaçlarına cevap verebilecek kadar esnek ve çok yönlü bir Cafe Programı tunceli ve POS yazılımıdır. Cafe Programı ile sipariş, rezervasyon alma gibi temel işlevlerden müşteri ilişkileri yönetimi, stok takibi, sadakat programları, promosyon oluşturma ve müşterileri segmentlere ayırarak hedefleme gibi çok daha karmaşık işlemlere kadar işletmeniz için çok önemli pek çok işi halledebilirsiniz. Cafe Programı ve restoran Cafe Programı tunceli , çalışanlar arasındaki koordinasyonu artırarak servis sürelerini kısaltır, zamandan tasarruf sağlarken müşteri memnuniyetinde de artış sağlar.

Adisyon Sistemi

 • Adisyon yazılımı, masa rezervasyonu, sipariş alımı ve personel takibi gibi işlemleri otomatik hâle getirir.
 • Modüler yapısı sayesinde işletme ihtiyaçlarına göre Cafe Programı ölçeği büyüyebilir ve biçimlendirilebilir.
 • Adisyon sistemi, barkod okuyucu, terazi, mutfak ekranı ve mutfak yazıcısı gibi araçlarla entegre edilebilir.
 • Cafe Programı, personel takibi özelliği sayesinde personelinizin performansını ve verimliliğini etkin şekilde izleyip değerlendirmenizi sağlar.
 • Belirlediğiniz standartların dışına çıkılması durumunda, adisyon sistemi, sizi çağrı cihazı veya e-posta yoluyla uyarır.

Restoran Cafe Programı Tunceli

  • Kayıplardan kaynaklı maliyetleri en aza indirerek kârlılığı arttırmaya katkıda bulunur. Masa rezervasyonu, sipariş alımı, adisyon ve personel takibi gibi işlemleri otomatik hâle getirir.
  • Sipariş süreçlerini ve buna bağlı olarak müşterinin bekleme süresini azaltır.
  • Restoran Cafe Programı, rezervasyon, paket servis ve sipariş takibi gibi en sık yapılan işlemlerde hata payını azaltır, verimliliği ve hızı artırır.
  • İşletmenizdeki İş gücü maliyetlerini kolayca hesaplamanıza, personel programlarını en verimli şekilde düzenlemenize imkân veren adisyon yazılımı, verimliliği artırmanızı sağlar.
  • Piyasada bulunan bir birinden farklı adisyon sistemleri ise restoran adisyon programlarının nasıl seçilmesi gerektiği sorularını akla getirmekte. Bunun için öncelikle yapılması gereken restoranı tüm ayrıntıları ile tanımlamaktır. Restoranın iş akışının tam olarak belirlenmesi aynı zamanda işletmenin Cafe Programında ihtiyaç duyduğu özellikleri de belirleyecektir. Seçilecek olan Cafe Programı restoranın iş akışını bozmamalı ya da ek operasyonlar gerektirmemelidir.

İletişim Numarası :(05385188923)

 

Post a comment

Your email address will not be published.

Related Posts