bg_image

Günümüzün teknolojik gelişmeleri sayesinde finansal yönetim süreçleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu süreçte ERP yazılımı kullanmak finans yönetimi açısından işletmelerde verimliliği en üst düzeyde sağlayacak seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir işletme için finans yönetimi piyasadaki faaliyetlerinde ve yatırımlarda başarıyı sağlayabilmelerinin en önemli süreçlerindendir. Bu nedenle finans yönetimi diğer fonksiyonlara kıyasla daha özenli ve önemle yürütülmelidir. Finans yönetiminde kullanılan kavramlardan biri olan fon en genel finansman aracıdır. İşletmelerin nakit, para, nakde çevrilebilir değerleri fon kavramı kapsamında değerlendirilir. Bu bağlamda bakıldığında finans yönetiminin içerisinde fon miktarlarının belirlenmesi, fonların sağlanması, fonların temin edilmesi için kaynakların belirlenmesi bulunmaktadır.

Verisel bilgi teknolojileri finans yönetimi konusunda da işletmelere büyük kolaylıklar sunmaktadır. Banka hesap takibi kasa üzerinden ödeme ve masraf takibi, sınırsız sayıda fiyat tanımı, teklif ve talep yönetimi, irsaliye, sipariş ve cari hesap bakiyelerinin takibi, kur farkı takibi, satışa göre sipariş takibi gibi hizmetleri de sunmaktadır. Verisel bilgi teknolojilerinin ERP sisteminin modüler yapısı ile ihtiyaç dışı satın almaları da engellemektedir. Müşteri ve tedarikçiler ile ilgili tüm finansa işlemlerde Verisel size her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Bir cari hesap ile birden fazla döviz türü üzerinde çalışma yapabilirsiniz. Kasa gelir gider takibini, kasa satışlarını, taksitli ve nakit ödeme planlarına göre raporlama yapabilirsiniz. Analiz ekranı sayesinde sipariş, tahsilatlar, aylık ve yıllık performans karşılaştırmasına saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Entegrasyon sayesinde verileri excele çıktı alabilir bununla birlikte detaylı analizleri de excel üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Finansal yönetim anlayışının en önemli amacı işletmenin finansal kaynaklarından en verimli şekilde faydalanabilmesini sağlamaktır. Yani minimum zamanda maksimum verimi ve faydayı sağlamak amaçlanmaktadır. Şirkete ait finansal veriler Verisel bilgi teknolojileri alt yapısıyla tek tuş ile muhasebe, finans ve raporlara erişmenizi sağlamaktadır. Bütçeleme çalışmaları sayesinde işletmeler için kaynak giriş çıkışları ile finansmanların sağlanıp sağlanmadığının kontrolü ile kurum ve işletmelere ait gelirlerin yatırım potansiyellerinin en iyi şekilde değerlendirilmesi amaçlanmaktadır.

Şirketinizi, firmanızı, işletmenizi iş dünyasında bir adım öne çıkarmak istiyorsanız Verisel Bilgi teknolojilerinin sunmuş olduğu finans yönetiminin avantajlarından fayadalanabilirsiniz.

İletişim Numarası :(05385188923)