Restoran Adisyon Programı Van

Çevrimiçi ve Çevrimdışı, Hızlı Güvenli ve Sorunsuz Tüm Cihazları Destekler. 7/24 teknik destek hizmeti ile %100 müşteri memnuniyeti. Adisyon Programı Van  Verisel Restoran adisyon takip programı ile mutfak ve bar operasyonlarınızın kontrolünü sağlayın.
✔ Tüm Dokunmatik ekranlı tabanlı Cihazlarda Çalışır
✔ Gerçek zamanlı sipariş ve iletişim
✔ Güncellenen veya İade öğeler için göstergeler
✔ Sipariş süreleri ve ürün zamanları hakkında Bilgi
Dünyanın Her Yerinden Raporlarınıza Erişin!
Verisel  restoran sipariş programı ile işletmenize ait günlük, haftalık, aylık ve yılık satış raporlarını dilediğiniz yerden anlık inceleyin. Adisyon Programı Van Gelişmiş raporlama seçenekleri sayesinde görmek istediğiniz raporu siz belirleyin ve inceleyin.

Gelişmiş Özelliklerle Tanışın

Adisyon Programı Van, bugüne kadar üretilmiş tüm restoran programları içinde en kolay kullanımlı ekranlara sahip adisyon programıdır. Web sitemizden hemen indirip kullanmaya başlamanız dakikalar içinde gerçekleşir.

Adisyon programı alanında çığır açan özelleştirilebilir yapısı ile restoranınıza en uygun ekranlarla çalışmanızı sağlar. Adisyon Programı Van  restoran yönetim programında gereksiz tek bir buton göremezsiniz. Her buton ve ekran restorandaki iş akışınıza göre düzenlenebilir. Paket servis siparişlerinizi ve paketçilerinizi tek ekranda takip edebilirsiniz. Alınan ödemeleri anlık raporlayabilir, garsonlarınızın satışlarını izleyebilirsiniz. Adisyon Programı Van ‘ta bir restoran programında aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız…

 

İletişim Numarası :(05385188923)

Related Posts