bg_image

Mağaza ve zincir mağazaların yönetimi, toptan ve perakende satış takibinin hızlı bir şekilde yapılmasına imkan sağlayan satış yönetiminden muhasebe yönetimine kadar tüm iş süreçlerini mağaza işletmelerinin takip ve yönetimini sağlayan sistemler bütünüdür.

Mağazacılıkta büyük firmalar mağazalarının kontrolünü online sistemler üzerinden sağlamaktadırlar. Hızlı satış ve şubelerin günlük olarak kontrolünü sağlayan mağazacılık programı bunlarla birlikte birçok avantajı da beraberinde getirmektedir.

Verisel bilgi teknolojilerinin mağazacılığa dair sunduğu stok yönetimi modülü sayesinde stoklarınızı anlık olarak takip edebilir, stok miktarı düştüğünde ürünlerin stokta bitmesine engel olabilirsiniz. Ayrıca stok kartında yer alan detaylı ürün bilgileri sayesinde stok takibini yaparak ürünlerin satışı en verimli şekilde gerçekleştirilebilir. Bu sayede günlük, haftalık ve aylık olarak yapılan satışları takip ederek en çok satan ürünleri ve en çok satış yapan mağazaların raporlamasını yapabilirsiniz. Verisel bilgi teknolojileri firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş olup satış raporlama, mağaza yönetimi ve çözümleri gibi birçok özelliği barındırmaktadır. Böylelikle işletmenizin verimliliğini arttırabilir, daha koordineli bir işletme yönetimi gerçekleştirebilirsiniz.

Verisel bilgi teknolojilerinin sunmuş olduğu bu özellikler ile mağaza ve depoların yönetimi artık daha kolay bir hale gelmektedir. Bunlarla birlikte müşterileri hediye çekleriyle ödüllendirebilirsiniz ve pazarlama maliyetlerini de düşürebilirsiniz. Mağazaların performansları analiz edilebilir ve karşılaştırma raporları hazırlanabilir. Yeni bir mağaza ve şube kurulumu için de uzun uğraş ve zamana gerek olmadan dakikalar içinde kurulum tamamlanabilmektedir. Tüm bu sayılanlar sayesinde işletmenin verimliliğini üst düzeye çıkarabilir ve müşteri memnuniyetini de üst düzeyde sağlayabilirsiniz.

      Satıştan tedarik sürecine kadar tüm mağazacılık süreçleri, kişi, bilgi ve organizasyonu birbirine bağlayan çözüm için Verisel Bilgi Teknolojileri sizin için en doğru adres olacaktır.

POS da müşteri bilgileri kolayca toplanabilir. Her bir mağaza deposu için ayrı yetkiler tanımlanabilir. Büyüyen ve bayilik açan mağazalar için oluşturulan verisel bilgi teknolojilerinin mağazacılık yönetim sistemi sayesinde profesyonel bir şekilde mağazalarda takip ve kontrol sağlamak daha kolay bir hale gelmektedir. Kolay kullanım ve öğrenimi sayesinde tercih edilecek bu sisteme tek bir tıkla istediğiniz yerden ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

İletişim Numarası :(05385188923)