Verisel bilgi teknolojileri işletmelerin ihtiyaçlarına özel çözümler üretmektedir. Bu çözümler sayesinde işletmelerin ihtiyaçları hızlı bir şekilde karşılanabilmektedir. Satış yönetimi modülü sayesinde müşteriyle hızlı bir şekilde iletişim kurularak sorunu giderilebilmektedir. Servis hizmet yönetimi iş akışını hızlandırıp, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefleyen çözümler sunmaktadır. Bu modül müşteri taleplerini hızlıca almayı buna bağlı olarak iş emirlerinin oluşturulması ve personel atama ve işin takibi, yapılan işlem detaylarına kadar olan tüm süreci tek bir sistem üzerinden yönetilmesini sağlamaktadır. Servis hizmet yönetimi aynı zamanda müşteri taleplerini analiz ederek, verimliliği arttırma noktasında da müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Servis durumu ile ilişkili tüm bilgiler, ihtiyaca göre kullanıma sunulmak amacıyla oluşturulur. Diğer modüllerle de başarılı bir entegrasyonla çalışan bu modül, firmaların servis hizmetlerinde yaptıkları tüm işlemleri pratik bir şekilde çözüme kavuşturma ve raporlama imkanı sunmaktadır. Tüm bu imkanlardan faydalanmak ve firmanızı bir adım öne çıkarmak istiyorsanız Verisel bilgi teknolojileri ile tanışmanın tam sırası…

Verisel bilgi teknolojileri servislerin gereksinimlerine uygun olarak özelleştirilebilen çözümler sunmaktadır. Böylelikle her servisin ihtiyaçlarına ve iş akışına uygun olacak şekilde servis hizmet yönetimi modülü geliştirilebilir. Bu modüllerin amacı müşteri memnuniyetini arttırmak ve işletme için yönetimi kolaylaştırmaktır. Program sayesinde istediğiniz kadar servis elemanını sisteme tanımlayabilirsiniz. Servis elemanına görevlendirme atayarak işleri organize bir şekilde yürütebilirsiniz.

Servis hizmet yönetimi işletmenin servise dair işlevlerini yönetebilmesine olanak sağlayan bir yazılım aracıdır. Bu programlar servis talebi, teknik personel yönetimi, ürün takibi, müşteri ilişkileri faturalama ve raporlama gibi birçok işlevi içerisinde barındırır. Servis formları, müşteri servis taleplerini hızlı ve etkili bir şekilde yönetmeye yardımcı olur. Her bir adımın belli bir sırayla yürütülmesini sağlar ve böylece sürecin izlenmesini de kolay kılar. Verilen hizmetleri, fiyatları, ödeme şekillerini tanımlamak iş kolaylığı sağlayacaktır. Servis hizmet yönetimi verisel bilgi teknolojileri ile her işletmenin ihtiyacına göre özelleştirilip şekillendirilebilir. Programın basit kullanımı sayesinde zamandan tasarruf sağlanmakta ve program sürekli güncellenerek geliştirilebilmektedir. Tüm bu işlemlerin takibi ve kolaylığı için verisel bilgi teknolojilerini tercih edebilirsiniz.